Sprawdź Naszą ofertę!

Nie bądź niedowiarkiem!

Sprawdź!

Szkoła

W ostatnich latach zauważalny jest trwały wzrost popytu na usługi kosmetyczne. Trend ten wyraźny jest zwłaszcza w dużych miastach oraz regionach turystycznych. Wizyty u kosmetyczki, makijażystki czy stylistki paznokci stały się dla wielu kobiet niemalże rutynowym rytuałem, na trwałe wpisały się w życie codzienne.

Ponadto turystyczny rozwój regionu, powstawanie nowych hoteli czy obiektów typu SPA, wskazuje na dalszy przyrost zapotrzebowania na usługi kosmetyczne. Dlatego serdecznie zachęcamy do podjęcia nauki w naszej Szkole, dzięki czemu zdobędziecie Państwo pożądany na rynku pracy zawód oraz możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w przeżywającej swój pełny rozkwit branży kosmetycznej.

Prywatna Policealna Szkoła Kosmetyczna mieści się przy ul. Mickiewicza 15 w Jeleniej Górze. Obecnie kształcimy na dwuletnim kierunku technik usług kosmetycznych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Posiadamy własne, nowoczesne pracownie kosmetyczne, wyposażone w nowoczesny sprzęt zabiegowy, do prowadzenia zajęć używamy profesjonalnych kosmetyków renomowanych firm.

Podczas trwania nauki nasi słuchacze mogą uczestniczyć również w kongresach kosmetycznych, pokazach i dodatkowych szkoleniach. Ponadto nasza Szkoła realizuje autorskie programy zajęć praktycznych, co wyróżnia nas spośród tego typu placówek w Polsce.

Duża oferta kursów doszkalających

Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Zadzwoń do Nas!
cosmetic

Kurs kosmetyczny

KURS KOSMETYCZNY Nauka odbywa się w doskonale wyposażonej w niezbędny sprzęt pracowni kosmetycznej, w małych 2-4-6 osobowych grupach.

logo

Szkoła

Nauka na kierunku technik usług kosmetycznych trwa 2 lata – IV semestry. Program nauczania realizowany jest zgodnie z platformą edukacyjną dla zawodu technik usług kosmetycznych [514207].

makeup2

Kurs wizażu profesjonalnego

Kurs wizażu profesjonalnego: Czas trwania kursu to 45 godzin lekcyjnych. W przypadku osób indywidualnych na kurs należy zgłosić się z modelką.

Szkola kosmetyczna jelenia gora kurt paznokci

Kurs manicure hybrydowy

Kurs manicure hybrydowy Kurs trwa 10 godzin lekcyjnych, kursant powinien zgłosić się z modelką.

szkoła kosmetyczna

Kurs stylizacji paznokci metodą żelową i akrylową

Kurs stylizacji paznokci metodą żelową i akrylową Kurs stylizacji paznokci jedną metodą trwa 14 godzin lekcyjnych, dwiema metodami ? 21 godzin lekcyjnych. Kurs organizowany indywidualnie. Osoba chcąca odbyć szkolenie powinna zgłosić się z własną modelką.

mass

Kurs masażu klasycznego

Kurs masażu klasycznego Czas trwania kursu to 60 godzin lekcyjnych. Kurs organizowanych w grupach 4-6 osobowych.

szkoła kosmetyczna Jelenia Góra

Kurs masażu gorącymi kamieniami i stemplami

Kurs masażu gorącymi kamieniami i stemplami Kurs trwający 20 godzin lekcyjnych, organizowany dla grup 2-6 osobowych.

Kurs fryzjerski szkoła kosmetyczna jelenia Góra

Kurs fryzjerski

KURS FRYZJERSKI Czas trwania kursu wynosi 180 godzin lekcyjnych. Jest on organizowany zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

Szkoła kosmetyczna jelenia góra

Kurs masażu twarzy, szyi i dekoltu

Kurs masażu twarzy, szyi i dekoltu Czas trwania kursu wynosi 21 godzin lekcyjnych. By odbyć kurs należy zgłosić się z modelem.

Piękny makijaż

Piękny makijaż

Po ukończeniu naszej szkoły lub kursu żaden makijaż nie będzie miał przed Tobą tajemnic!

Świetna szkoła

Super atmosfera i naprawdę dobry sprzęt. Polecam

Gosia

Ciekawe kursy

Bardzo ciekawie prowadzone kursy, zachęcające do nauki. No i zajęcia praktyczne chyba najlepsza część nauki.

Ania

Wymagająca

Nie wiem czy to wada czy zaleta, ale nauczyciele są wymagający. Trzeba przemyśleć. Poza tym sprzęt ok.

Magda